Yaşam

14 kez bıçak altına yatan Ajda Pekkan’dan olay açıklama: Benim güzelliğim genetik!

Geçmiş yıllardan beri yüzüne yaptırdığı işlemlerle dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Ajda Pekkan, “Her yaşın ayrı bir güzelliği var. Bizimki genetik çok şükür” açıklamalarıyla büyük tepki gördü.

Yüzüne yaptırdığı işlemlerle ve fit görüntüsüyle sık sık gündeme gelen şarkıcı Ajda Pekkan, geçtiğimiz günlerde bir konserde hayranlarıyla bir araya geldi. Hayranlarına adeta bir müzik şöleni yaşatan 76 yaşındaki ünlü sanatçı, güzellik sırrı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ajda Pekkan

3 kez burnunu yaptıran, 4 kez yüz gerdirme operasyonu geçiren ve 6 kez dudaklarına silikon enjekte ettiren Pekkan, toplamda 14 kez bıçak altına yattı. Diz kapaklarını ve karın bölgesini de gerdiren ünlü şarkıcı, aynı zamanda 6 ayda bir düzenli olarak botoks yaptırıyor.

Ajda Pekkandan estetik açıklaması

Estetik müdahaleleri hakkında ilk kez konuşan sevilen şarkıcı “Her yaşın ayrı bir güzelliği var. Birazcık uzadı mı güzellik hemen estetiğe bağlıyorlar. Bizimki genetik çok şükür” şeklinde konuştu. Sosyal medyada büyük tartışmalara sebep olan açıklamaların ardından Pekkan’ın hayranları “Nasıl bir genetikmiş bu böyle 14 kez bıçak altına yatırıyor” şeklinde yorumlarda bulundu.

Ajda Pekkanın açıklamaları sosyal medyada tartışmaların fitilini ateşledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir