Yaşam

Uğur Yücel’in acı dolu keşfedilme hikayesi!

Ünlü oyuncu Uğur Yücel, geçtiğimiz gün katıldığı bir etkinlikte üniversite öğrencileriyle bir araya geldi. Meslek hayatı ve özel yaşantısı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Yücel, keşfedilme hikayesini hayranlarıyla ilk kez paylaştı.

Önceki gün Hasan Kalyoncu Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen Altın Baklava Film Akademisi VII. Uluslararası Film Festivali‘nde konuşan oyuncu Uğur Yücel, üniversite öğrencileriyle bir araya geldi. Daha önce “Eşkıya”, “Benim Dünyam”, “Muhsin Bey” ve “Kırmızı Odagibi yapımlarda rol alan ünlü oyuncu keşfedilme hikayesini ilk kez paylaştı.

Uğur Yücel

Kendisindeki ilk ışığı babasının gördüğünü söyleyen Yücel, “Zeka çok değerli bir şey. Beni babam ve dayım keşfediyor. Eve gelenlerin gidenlerin taklidini yapıyormuşum ben 3 yaşındayken. Doktora götürüyorlar beni, ‘Zeki bir çocuk ondan şaşkın bakıyor biraz’ demiş. Bir taklit yaptım bir gün peltek peltek, babam ‘Deha bu çocuk’ dedi. Necdet Abi’nin taklidini çok güzel yapıyordum, babam elime bir pipo verip ‘Hadi Necdet Abi’nin taklidini yap’ dedi. O keşfetti beni.” şeklinde konuştu.

Uğur Yücel keşfedilme hikayesini anlattı

“MUHSİN BEY’İ BİLE İZLEYEMEDEN ÖLDÜ”

Babasının her zaman kendisine destek olduğunu dile getiren ünlü sanatçı “Konservatuvar sınavımda babam vardı bir tek veli, Yıldız Kenter sahneye çıktı, ‘Uğur Yücel kabul’ dedi, babam el kaldırdı. Ama Muhsin Bey’i bile izleyemeden beyin kanamasından öldü ama her akşam masamda vardır.” ifadeleriyle herkesi duygulandırdı.

Uğur Yücel Kırmızı Oda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir