Yaşam

Taner’in babası yaşıyor mu? Gönül Dağı 64. bölüm yeni fragmanı

Taner babasının yaşadığına dair tüm inancı kuvvetlenirken gelen bir telefon aileyi şoke eder. Günlerdir İrfan’ın yaşadığına dair olan söylentiler ardından Tokat’tan gelen bir telefon tüm her şeyi değiştirir. Gönül Dağı 64. bölüm yeni fragmanı

Gedelli’de amcaoğullarının rüzgarı esmeye başladı. Onaylanan projeleri sonrası Taner, Ramazan ve Veysel’e şirket yüksek miktarda ödeme sağladı. Öte yandan Selami hayata sıfırdan başlama kararı alır. Doktor Kenan ve Elif günden günde daha iyi anlaşmaya başlar. Muammer yeni büyük bir ev bakar. 

GÖNÜL DAĞI 64. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film’in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir