Yaşam

İrem Derici konserinde ortalık savaş alanına döndü! Demir bariyerler havada uçtu

Geçtiğimiz akşam Sultangazi’de sahne alan şarkıcı İrem Derici, iki grup arasında çıkan kavga sebebiyle konserini yarıda kesmek zorunda kaldı. Şiddeti artan kavgaya müdahale eden polis ekipleri biber gazı kullandı.

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen şarkıcı İrem Derici, önceki gün Sultangazi’de hayranlarıyla bir araya geldi. Rüya gibi başlayan konser bir anda iki grup arasında çıkan kavga sebebiyle adeta kabusa döndü.

İrem Dericinin Sultangazideki konserinde kavga çıktı

Sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başlayan grup, tansiyonunun yükselmesiyle kavgaya tutuştu. Kavga esnasında bazı kişiler demir bariyerleri sökerek karşı tarafın üzerine doğru fırlattı. Polis ekiplerinin olay yerine gelmesiyle biber gazı kullanılarak iki grup ayrılmaya çalışıldı. Yaşananların ardından bir kişinin hafif şekilde yaralandığı ve bazı kişilerin bayıldığı öğrenildi.

İrem Derici konserinde kavga çıktı

Sahnede kavgayı göre İrem Derici ise “Yapmayın çocuklar” diyerek uyarıda bulunsa da kavganın uzamasıyla Derici sahneden indi. Konser yarıda kesilirken kavga anları sosyal medyaya damga vurdu.

İrem Derici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir