Yaşam

Bakan Nebati ‘Güldür Güldür’ olayına son noktayı koydu! Şahan’ın algısı elinde patladı

Güldür Güldür Show’un son bölümünde, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin taklidinin yapıldığı bir skeç ekranlara geldi. Bölüm yayınlanmadan önce, Bakan Nebati ile ilgili olan skece sansür geldiği iddiasıyla ortalığı karıştıran Şahan Gökbakar’a gereken cevabı Bakan Nebati verdi. Kendisinin taklidini yapan Güldür Güldür’ün skeciyle ilgili paylaşımda bulunarak “Keyifle izledim” sözlerini kullandı.

Güldür Güldür Show’un Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’yle ilgili skeci büyük yankı uyandırdı. Daha öncesinde de Fahrettin Koca ile ilgili skeç yapılan programda, Bakan Nebati’nin skeci için Şahan Gökbakar bir paylaşımda bulundu. Bakan Nebati’nin skece sansür uygulattığı iddiasıyla ilgili çıkışan Gökbakar, Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

ORTALIĞI KARIŞTIRMAK İSTEDİ AMA BAŞARAMADI

Şahan Gökbakar’ın yayınlanmayacağını iddia ettiği ve programın oyuncularını kışkırtmaya çalıştığı duruma son nokta Bakan Nebati’den geldi.

Sosyal medyada gündem olan skeç ile ilgili Bakan Nebati de paylaşımda bulundu. Skeci alıntılayan Nebati, “Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir