Yaşam

Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler itiraf etti: Çocuklarım babalarına çekti

Açıklama ve yorumlarıyla gündeme gelen Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler eşi ve çocuklarıyla ilgili itirafta bulundu. Eser Yenenler’in kilo probleminden çocuklarında da var olduğunu belirten Berfu Yenenler, katıldığı ödül töreninde samimi açıklamalarda bulundu.

2014 yılında Miss Turkey 4.’sü olan Berfu Yenenler, 2019’da oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile dünyaevine girmişti. 2 çocuk sahibi olan Berfu Yenenler, dün akşam katıldığı bir ödül töreninde samimi itiraflarda bulundu.

berfu yenenler

“SABAH BAŞLIYOR AKŞAM BIRAKIYOR”

Törende ödül almaya hak kazanan Berfu Yenenler, sahnede konuşma yaptı. Eski güzel, çocuklarının babalarına çektiğini açıkladı. 27 yaşındaki güzel anne, “Çocuklar sürekli bir şeyler yiyor, aynı babaları. ‘Evde diyet yapıyorum’ diye geçiniyor, gece kalkıp yemek yiyor. Sabah başlıyor, akşam diyetini bırakıyor” ifadesinde bulundu.

berfu yenenler, eser yenenler ve çocukları

DİZİ PROJESİ HEYECANI

Yakın zamanda dijital platformda bir dizi projesinde yer alacağını söyleyen Berfu Yenenler, “Eser’le birlikte rol alacağımız bir dizi projesi olacak. Onun heyecanı var şu an” şeklinde açıkladı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir