Yaşam

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İrem Hanım kimdir? İrem Çankaya kimdir, nereli?

Gündüz kuşağının sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz, yeni hafta yarışmacılarıyla sosyal medyayı salladı. Yeni haftanın 9-13 Mayıs arası yarışmacılarından olan İrem Çankaya ise seyirciler tarafından arama motorlarında hızla araştırılıyor. Peki Zuhal Topal’la Yemekteyiz İrem Çankaya kimdir? İşte detaylar…

TV8 ekranlarının fenomen programı “Zuhal Topal’la Yemekteyiz” her hafta 5 farklı yarışmacının lezzet mücadelesini gözler önüne seriyor. Mutfakta hünerlerini sergileyen yarışmacılar, kimi zaman kahkaha kimi zaman da gerilim dolu dakikalar yaşıyor. Sevilen programın 9 – 13 Mayıs haftasında yarışan İrem Hanım, farklı tavırlarıyla sosyal medyada gündem oldu. 

Zuhal Topalla Yemekteyiz

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ İREM ÇANKAYA KİMDİR?

Selim Bey, Selin Hanım, Şevki Bey, Derya Hanım ve İrem Hanım‘ın yarıştığı yeni haftada birçok kişi arama motorlarından İrem Çankaya‘nın hayatını araştırmaya başladı. Aslen Karabüklü olan İrem Hanım, 40 yaşında ve evlidir. Lise mezunu olan İrem Hanım’ın en büyük hobisi ise spor yapmak. Saç stiliyle dikkat çeken İrem Çankaya, Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında 13 Mayıs Cuma günü yarışacak.

Zuhal Topalla Yemekteyiz İrem Çankaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir