Yaşam

Alişan’ın yengesi Merve Tektaş ile eşi Buse Varol’un arasında soğuk rüzgarlar!

Ünlü şarkıcı Alişan’ın eşi güzel oyuncu Buse Varol ile geçtiğimiz yıl koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş’ın arası bozuldu.

Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında koronavirüs nedeniyle İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede 41 yaşında hayata veda eden Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, Alişan ve Buse Varol’un arasında soğuk rüzgarlara neden olmuştu. Daha sonra mutlu birlikteliklerine kavuşan Alişan ve Buse Varol cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Buse Varol’un Alişan’ın merhum abisi Selçuk Tektaş’ın eşiyle arası açıldı. Buse Varol, Merve Tektaş’ı sosyal medya hesabından sildiği ortaya çıktı.

NELER OLMUŞTU?

Alişan, “Onlar artık benim çocuklarım” dediği Selçuk Tektaş’ın çocuklarına sahip çıktı. İddialara göre Buse Varol, “Yeğenlerin ve yengenle ilgilen ama bizi de ihmal etme” diye Alişan’a uyarıda bulundu.

Alişan kardeşinin vefatının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı: ”Abim bizi öksüz bıraktın gittin. Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin. Ben şimdi sensiz ne yapacağım. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi. Allah’ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı. 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı şimdi 4 çocuğum var artık. Sen rahat uyu Eyşan’ım, Ceylan’ım, Merve’m bana emanet. Seni çok seviyorum abim. Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim. Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um. Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir