Yaşam

Oyuncu Alina Boz yaşadığı sağlık sorunuyla herkesi şaşırttı!

Paramparça dizisiyle Alina Boz, gittiği galalarda panik atak yaşadığını açıkladı. Ünlü oyuncu, “İlk galama katıldığımdan beri bu böyle. Çok kalabalık olunca kendimi kaybediyorum” ifadelerini kullandı

Oyuncu Alina Boz, sağlık durumuyla ilgili yaptığı açıklama hayranlarını üzdü. Özel hayatıyla da ilgili konuşan güzel oyuncu samimi açıklamalarda bulundu.

InStyle dergisinin yeni sayısı için Dubai’de objektif karşısına geçen Alina Boz, galalarda panik atak yaşadığını açıkladı.

alina boz

İTİRAF ETTİ: KENDİMİ KAYBEDİYORUM!

Konuyla alakalı konuşan Boz, “Galalarda gerçekten çok zorlanıyorum. Bu hiç geçmedi. İlk galama katıldığımdan beri bu böyle. Çok kalabalık geliyor bana ve çok panik oluyorum. Ne kadar aşmaya çalışsam da aşamadım. Herhalde kişiliğimle alakalı. Değiştirebileceğim bir şey mi, onu da bilmiyorum. Çok kalabalık olunca kendimi kaybediyorum. Bir panik atak durumu oluyor. Özellikle kameralar açılıp, flaşlar patlamaya başladığında. Hiç belli olmadı ama ben çoğu röportajımda dudaklarımın titrediğini hatırlıyorum. Aynı anda birden çok şeye odaklanmakta güçlük çeken biriyim. Bu sebeple de zorlanıyorum galiba.” ifadelerini kullandı.

alina boz panik atak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir