Moda

Mayıs ayına özel en şık kombin önerileri!

Yaz mevsiminden güzel esintiler bırakan Mayıs ayı için mağazalar vitrinlerini yeniledi. 2022 yılının trend listelerinde olan parçalar Mayıs ayı kombinlerini oluşturmak için oldukça iddialı. İşte sizler için hazırladığımız Mayıs ayı kombin önerileri…

Modaya düşkün kadınlar klasik parçaların yanı sıra daha çok casual ve spor kombinleriyle sokak stillerine karışmaya başladı. Kızdırıcı sıcakların geleceğinin habercisi olan Mayıs ayında efil efil esen rüzgar kendini hala hissettiriyor. Sezon değişimiyle beraber gardıroplar da ürün değişimleriyle rahat bir hava soluyor. Kalın kıyafetler geçici bir süre kışlıklara kaldırılırken ince ve mevsimlik kıyafetler renk geçişlerine ve günlerine göre ayrıldı. Mağaza vitrinlerinin de her ay hatta her hafta yeni koleksiyonlarındaki parçalarla oluşturdukları görsel düzeni moda düşkünlerine sunarken, özellikle baharın renklerini ön planda tutan Mayıs ayını temsil edecek en şık kombinler gözler önüne seriliyor. Yalnızca ofis ortamlarını, özel buluşmaları etkilemeyen moda sokak stillerinde de yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Durum böyleyken küçük dokunuşlarını bırakarak giyinmeyi seven kadınlar için Mayıs ayına uygun en şık ve rahat kombin önerilerinde bulunduk. İşte 2022 Mayıs’ına damgasını vuracak kombin önerileri…

MAYIS AYINA DAMGASINI VURACAK KOMBİN ÖNERİLERİ

Mayıs ayı kombinleri

Son zamanlarda çokça karşımıza çıkan pilili etekler, hangi renk ve tasarımda olursa olsun bir araya geldiği her parçaya uyum sağlıyor. Yıllardır ne stilistlerin ne de moda ikonlarının bıkmadığı denim parçalar yalnızca pantolonlarla değil ceketlerle de kendini unutturmuyor.

Pilili siyah etek ve denim ceket kombini

Siz de haberimizde önerdiğimiz gibi etek üzerine denim bir parça giymek isterseniz uygun aksesuarlarla canlandırabilirsiniz. Yürümeniz için size eşlik edecek ayakkabı tercihlerinde de bu yıla damgasını vuran sandaletlerden tercih edebilir dilerseniz trend listelerinden düşmeyen spor ayakkabılarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Mom kalıp jean ve deri ceket kombini

Öte yandan geçtiğimiz yıllarda adından çokça bahsettiren mom kalıp jeans pantolonlar, 2022 yılındaki yükselişiyle kendini daha fazla gözler önüne sermeyi başardı. Sade ama bir o kadar özgüven aşılayan deri ceketler de bu sezona damgasını vurmak için kolları sıvadı. Trend listelerini tekrar zorlayan deri ceketle, üretildiği dönemden günümüze kadar modasının geçmediği denim pantolonu sizler için bir araya getirdik. Sırt çantasının da uygun olabileceği bu kombinde biz bel çantasının daha komforlu olabileceğini düşündük.

Deri ceket ve denim pantolon ikilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir