Yaşam

Ferhat Güzel’in kız arkadaşı Nur Aksoy’u darp davasında şok gelişme!

Ferhat Güzel, eğlenmek için gittiği mekanda kız arkadaşıyla tartışma yaşadığını ve kız arkadaşının kendisine bıçakla saldırdığını iddia ederek karakola sığınmıştı. Türkücü Ferhat Güzel ve kız arkadaşı Nurten Aksoy arasında yaşanan darp olayı üzerine açılan davada hakim karşısına çıktılar.

Ünlü şarkıcı Ferhat Güzel, kız arkadaşı Nur Aksoy tarafından bıçaklı saldırıya uğradığını ileri sürerek şikayetçi olmuştu. Güzel ve kız arkadaşı Nurten Aksoy arasında yaşanan darp olayı üzerine açılan davada hakim karşısına çıktılar. 

Olayı anlatan Ferhat Güzel ”Bana icra takibi başlatan Nurten, kredi kartımın bloke olduğunu görünce rengi soldu. Olay günü Nurten birden tekme atarak içeri girdi ve bana vurdu. Sonra yere düşen telefonumu alarak parçaladı evden çıktıktan sonra manavın oraya gittiğimde elindeki bir poşetle yüzüme doğru vurdu ben bana bir erkek vurdu zannettim” diyerek mağdur olduğunu ifade etti.

İstanbul 45.Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen ilk duruşmada tutuksuz müşteki sanık Ferhat Güzel avukatıyla birlikte hazır bulunurken, tutuksuz müşteki sanık Nurten Aksoy ise avukatı olmadan duruşmaya katıldı.

nur aksoy

“BIÇAK HAKKINDA HALÜSİNASYON GÖRÜYORDU’

Diğer müşteki sanık Nurten Aksoy ise mahkemede, Güzel’in söylediği her şeyin yalan olduğunu belirterek, ‘Yalan söylüyor, size burada ben yaptım demez. Biz kendisiyle 4 yıldır aynı evi paylaştık. Kendisine artık bu ilişki nereye gittiğini, ya aile kurmamızı ya da ayrılmamızı söyledim. Daha önce kendisini 2 kez icraya vermiştim. Sonrasında anlaşmıştık. Bana neden icraya veriyorsun ben istesen verirdim parayı dedi. Bana sürekli yanlış yaptığını görünce icra evraklarını geri çekmedim. Mekandan çıkarak birlikte yürüdük. Ben taksiye binmek istedim, taksiyle daha önce yaşadığımız eve gittik ve eşyalarımı verirken bana ‘icraları geri çek ilişkimize devam edelim’ dedi. Ben kabul etmeyince yüksek sesle konuşurken tartışma başladı. Kolumu kapı arasına soktu, ısırdı. Bacağıma da yerdeki çıtayla vurdu. Aşağı indim ve arkamdan gelerek kollarımdan tutarak tekrar eve çıkardı. Elimde bıçak da yoktu, evdeki hiçbir şeyine de zarar vermedim. Bıçak hakkında halüsinasyon görüyordu. Ben kendisini tehdit etmedim, mala zarar verme suçunu da işlemedim’ ifadelerini kullandı.

Alınan beyanların ardından mahkeme, eksik hususların giderilmesi için duruşmayı erteledi.

“ADAMI MEŞHUR EDİYORUM”

Duruşmanın ardından Ferhat Güzel bir açıklama yapmak istemezken, Nurten Aksoy ise “Şimdi bu yaptığım şeylerden de yine prim yapacak, bir iş kapısı, bir ekmek kapısı çıkar diye bir şeyler yapacak. Şimdi bununla alakalı o kadar çok yalan konuştu ki içeride ve kabul etmiyor. Benim sevgilimi meşhur yapıyoruz, adamı meşhur ediyorum. Biraz iş kapısı açılacak ona’ ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

İddiaya göre Güzel, 27 Ağustos günü Nur Aksoy’la buluştu. Taksim’deki bir mekanda eğlenen ikili, bir süre sonra aralarındaki para ilişkisi nedeniyle şikayetçi oldukları bir dava nedeniyle tartışmaya başlamış ve bir süre sonra mekandan ayrılan ikili, Güzel’in Şişli’deki evinde de tartışmaya devam etmişti.

“SENİN KARNINI DEŞECEĞİM”

İddiaya göre; kısa sürede arbedeye dönüşen tartışmada Nur Aksoy, mutfaktan aldığı bıçakla Güzel’e saldırdı. “Senin karnını deşeceğim” sözleriyle bıçağı savuran Aksoy, kız arkadaşının eline geçirdiği telefonu duvara fırlattı.

FERHAT GÜZEL POLİSE SIĞINDI

Kafasına aldığı darbe sonrası kız arkadaşını evden çıkartmaya çalışan Güzel, başarılı olamayınca evden kaçtı. İkilinin yüksek sesli kavgası devam ederken, yoldaki polisleri fark eden ünlü şarkıcı polislere sığındı.

KIZ ARKADAŞIM BIÇAKLA SALDIRDI!

İkili karakola götürüldü. Sabah’ta yer alan habere göre, Nur Aksoy, Taksim’deki mekandan çıktıktan sonra kız arkadaşının kendisini darp ettiğini, zorla eve götürdüğünü, burada tekme ve yumruklarla darp edilmeye devam ettiğini anlattı. Güzel ise bıçakla saldırıya maruz kaldığını söyledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir