Yaşam

Teşkilat’ın yıldızı Çağlar Ertuğrul ‘En Quality Erkek Oyuncu’ ödülünü aldı

Bu sene 13.’sü gerçekleşen Quality Ödül Töreni’nde Teşkilat dizisinin başrolü Çağlar Ertuğrul ‘En Quality Erkek Oyuncu’ Çağlar Ertuğrul seçildi. Ödülünü alan Ertuğrul’un yaptığı konuşma çok beğenildi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Aksiyon ve heyecan dolu TRT1 dizisi Teşkilat’ın sevilen başrolü Çağlar Ertuğrul, oynadığı Serdar karakteriyle aldığı ödüllere bir yenisini ekledi. Başarılı oyunculuğu ile adından sık sık söz ettiren Ertuğrul, aldığı ödüllerle de emeğinin karşılığını alıyor.

Ünlü oyuncu geçtiğimiz aylarda bir ödül töreninde; daha öncesinde Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın’ın bir ödül töreninde arasında geçen olaya gönderme yapmasıyla gündeme gelmişti.

Bu sene 13.’sü gerçekleşen Quality Ödül Töreni’nde ödüller sahiplerini bulurken, Çağlar Ertuğrul da bir ödüle layık görüldü. ‘En Quality Erkek Ödülü’nü alan Ertuğrul sahneye çıkarken nasıl bir konuşma yapacağı büyük bir merak konusu oldu.

ÖDÜL SONRASI PAYLAŞIMI GÜLDÜRDÜ

Gayet sakin ve güzel bir ödül konuşması yapan Ertuğrul, Teşkilat ekibini ne kadar sevdiğini vurguladı. Tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür eden ünlü oyuncu, ödülü aldıktan sonra, Twitter hesabından güldüren bir paylaşımda bulundu.

Yine bir duruma gönderme yapıp yapmayacağı merak edilen Çağlar Ertuğrul, sakin bir şekilde konuşmasını yapıp sahneden inince herkes derin bir nefes aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir