Yaşam

Özcan Deniz’in annesi Kadriye Deniz bu defa fena patladı!

İranlı modacı Samar Dadgar’la yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlanan ünlü şarkıcı Özcan Deniz’in annesi Kadriye Deniz oğluyla ilgili şaşırtan açıklamalarda bulundu. Daha önce bu beraberlik için “Rızam yoktur” açıklamasında bulunan Kadriye Deniz “Belki bu konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir ama ben istemiyorum.” ifadelerini kullandı.

Feyza Aktan ile yaşadığı olaylı boşanma süreciyle uzun süre gündemden düşmeyen şarkıcı Özcan Deniz, eski eşine şiddet uyguladığı iddiasıyla yargılandığı davadan beraat etmişti. Son olarak oğlu Kuzey’in annesi Aktan’ı affettiğini söyleyen Deniz, yakın zamanda kendisinden 23 yaş küçük olan İranlı Modacı Samar Dadgar ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. 

Özcan Deniz

Özcan Deniz’in annesi Kadriye Deniz, geçtiğimiz gün kızı Yurda Deniz‘in güzellik merkezinin açılışında oğlu Özcan Deniz hakkında konuştu. “Kimse gözyaşı dökmesin ama bunların hepsini kaldırmak zor, hele hele Özcan’ın hayatını taşımak kolay değil. Herkes istediği yerde olsun, birbirlerini üzmesinler” diyen Kadriye Deniz müstakbel gelini Samar Dadgar’ı istemediğine yönelik ifadeler kullandı.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar

“BEN ÖZCAN’IN EVLENMESİNİ İSTEMİYORUM”

Oğlunun yeniden mutsuz olmasından korkan anne Deniz “Özcan eğer mutluysa sonuna kadar istiyorum ilişkilerini. Onun mutluluğu benim için çok önemli, bir yastığa baş koysunlar. Ama ben Özcan’ın evlenmesini istemiyorum. Belki bu konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir ama ben istemiyorum.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir