Yaşam

Orhan Gencebay’ın eşi Sevim Emre’nin son hali herkesi şaşırttı!

Orhan Gencebay ile evliliğini devam ettiren Sevim Emre’nin sosyal medya paylaşımı gündeme oturdu. Ünlü ismi görenler tanıyamazken, Photoshop’u fazla kaçırdığı iddiası ortalığı karıştırdı.

Sosyal medyada aktif rol alan oyuncu Sevim Emre, 1963 yılında Türkiye güzeli seçilmişti. Ardından filmlerde rol almaya başlayan Emre, Gencebay ile 1974’te dünyaevine girdi. Orhan Gencebay ve Sevim Emre’nin mutlu birliktelikleri 48. yıllarıyla devam ederken, oğulları Gökhan Gencebay’ın mürüvvetini de görebilmişlerdi. 

orhan gencebay ve eşi sevim emre

Hayatına dair sık sık paylaşım yapan ünlü isim, sosyal medyayı aktif kullanmasıyla gündeme gelirken, 77 yaşındaki eski güzel Emre, Photoshop’u fazla kaçırınca 18 yaşında geri döndü.

orhan gencebay ve eşi sevim emre

PHOTOSHOP’U ABARTTI!

Yüzündeki tüm kırışıklıkları yok eden ve gençleşen Sevim Emre’nin takipçileri, tanımakta güçlük çekti.Photoshop’un dozunu fazla kaçıran Sevim Emre, son paylaşımına ”Doğrulanmış, dili dini rengi ne olursa olsun iyiler iyidir ne demiş; HacıBektaş veli ‘Elin açık ,gönlün açık, sofran açık olsun ..Ayıpları ört , Sırları tut, Öfkenide yut ‘ Bende diyorumki yolun insan olmaktan geçsin insan doğuyoruz da insan kalanlar acaba ne kadar..????” notunu düştü.

sevim emre

sevim emre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir