Yaşam

Neslihan Atagül’den yeni proje! Aah Belinda filmi günümüze uyarlanıyor

1986 yapımı Aah Belinda filmi, OGM Pictures imzasıyla günümüze uyarlanıyor. Projenin başrolünü Neslihan Atagül üstlenecek.

Günümüze uyarlanan Yeşilçam filmlerinin arasına 1986 yapımı Aah Belinda da katılıyor. Yapımı OGM Pictures’in üstlendiği filmi Onur Güvenatam, hayata geçirmek kolları sıvadı. Projenin cast çalışmaları devam ederken başrolü üstlenecek isim Neslihan Atagül oldu.

Aah Belinda filmi günümüze uyarlanıyor

SEVİLAY KARAKTERİNE HAYAT VERECEK

Neslihan Atagül filmde, Sevilay karakterine hayat verirken oyuncu kadrosunda Necip Memili de yer alacak. Öte yandan Neslihan Atagül, Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Gecenin Ucunda dizisinde de eşi Kadir Doğulu ile rol alacak.

Temmuz ayında dizi çekimlerine başlayacak olan Atagül’ün film hazırlıklarının Haziran sonunda bitmesi bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmaz’ın oturduğu filmin senaryosunu Hakan Bonomo kaleme alıyor.

Atıf Yılmaz’ın yönettiği 1986 yapımı Ah Belinda’nın başrollerinde Müjde Ar, Macit Koper, Yılmaz Zafer, Füsun Demirel, Güzin Özipek gibi isimler yer almıştı. Film, Antalya Altın Portakal Film Festivali’nden ödülle dönmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir