Yaşam

Hande Doğandemir’den estetik açıklaması!

Oyuncu Hande Doğandemir, bir dergi için kamera önüne geçti. Ünlü oyuncu estetik açıklamalarıyla gündeme gelirken, hakkında merak edilenlere samimiyetle cevap verdi. Ünlü oyuncu kendisini ünlüler dünyasına ait olarak görmediğini belirtirken, özel hayatıyla iş hayatını dengelemek için çabaladığını ifade etti.

Ailesinin tek çocuğu olan 36 yaşındaki oyuncu Hande Doğandemir, bir dergi için röportaj verdi. Açıklamalarındaki samimiyet göze çarparken, ünlü oyuncu estetik açıklamasında bulundu.

hande doğandemir

“ÖNEMLİ OLAN DENGEYİ KURABİLMEK”

Ünlü oyuncu kendini ünlülerin dünyasına ait hissetmediğini belirtirken “Bazen kendimi bu dünyaya ait hissetmiyorum. Mesleğimi çok sevdiğim için, var olabildiğim bir dünya. Hayatımı kendi özelimde korumak ve istediğim gibi yaşamak için de çabalıyorum. Benim için çok önemli bu dengeyi kurabilmek.” ifadesini kullandı. 

hande doğandemir

“ŞANSLIYIM”

Elinde olan mesleği için büyük bir şans olduğunu dile getiren güzel oyuncu Doğandemir, “Sevdiğiniz mesleği yapabilmek zaten başlı başına büyük bir şans ve lüks. O yüzden kendimi çok şanslı hissediyorum. Onun dışında gözlem ve empati yetimi geliştirdiğimi; sesimi, bedenimi, ruhumu, sınırlarımı daha iyi tanıyabildiğimi hissediyorum.” şeklinde açıkladı.

hande doğandemir

“ESTETİĞİM YOK OLSA SÖYLERİM”

Estetikle ilgili yöneltilen soruya ise “Estetiğe karşı biri değilim. Kim nasıl mutluysa ve kendini iyi hissediyorsa öyle yaşamalı. Niye bu yanlış bir şeymiş gibi özellikle kadınların üstüne gidiliyor anlamak mümkün değil. Ben doğallıktan yanayım elbette. Ama yaşımızla beraber hepimiz bazı müdahaleler yapıyoruz. Estetiğim yok ama olsa da söylerim. Bir gün ihtiyaç duyarsam yaptırırım da… Beni üzen toplumsal baskı ve dayatılan güzellik algısıyla kadınların kendilerini oldukları gibi sevememesi… Kendimizi nasıl mutlu hissediyorsak bence öyle güzeliz.” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir