Yaşam

Pamukkale’li anneler Anneler Günü için toplandı!

Pamukkale Belediyesi, Anneler Günü ile ilgili olarak özel bir etkinlik düzenledi. Bir AVM’de takı ve ebru yapımı atölyeleri açılırken anne ve çocukları bugüne özel hatıra olacak eşyaları kendileri yaptı. Eğlenceli dakikalar kameralara yansırken, hem anneler hem çocukları birlikte güzel vakit geçirdi.

Pamukkale Belediyesi her özel gün için etkinlik düzenlemeye gayret ediyor. Düzenlediği etkinliklerle dikkatleri üzerine çekerken, bu Anneler Günü’nde anneler etkinliği düzenledi. Bir AVM’de düzenlenen etkinlikle anneler takı ve ebru sanatı atölyesi kurdu. Alış verişe gelen ailelerin büyük ilgi gösterdiği atölyelerde hem anneler hem de çocuklar el işi ve ebru sanatı eserlerini ortaya çıkardı.

pamukkale

Gün boyu açık kalan atölyede eğlenceli vakitler geçirilirken, anne ve çocuklarının mutluluğu görülmeye değerdi.

pamukkale

“HERKES MUTLU OLSUN!”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, her özel günde farklı etkinlikler düzenlemeyi planladıklarını ifade ederek, “En kıymetli varlıklarımız olan annelerimizin günün kutladığımız bu özel zaman dilimini farklı kılmak istedik. Bu nedenle  AVM’de yıl boyu düzenlediğimiz takı ve ebru kurslarının atölyelerini açtık. Burada her yaştan annenin mutlu olduğu anlar yaşandı. Biz Pamukkale’de yaşayan herkesin mutlu olmasın için gereken ne varsa yapmaya çalışıyoruz, Atölyelerimizi ziyaret eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Bu vesile ile başta şehit anneleri, kendi annem ve eşim olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum” şeklinde açıkladı.

pamukkale

“HERŞEY ÇOK GÜZELDİ”

Etkinliklere katılım sağlayan annelerden Gülşen Erdoğan, “Atölyede oğlumla birlikte yaptığımız etkinlik çok keyifliydi. Yaptığımız bileklik anneler günü hatırası olarak kalacak. Ramazan boyunca Pamukkale Belediyesinin etkinliklerini takip ettik, hepsi çok güzeldi. Bu atölyede ekstra bir güzellik olmuş. Bunları düşünen ve hayata geçiren Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

pamukkale

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir