Yaşam

Gülseren Budayıcıoğlu’ndan şaşırtan Binnur Kaya açıklaması! ‘Önce bana teklif edildi ama…’

Ekranların fenomen dizisi Kırmızı Oda’nın yazarı Gülseren Budayıcıoğlu, önceki günlerde katıldığı bir programda oyuncu Binnur Kaya hakkında konuştu. “Doktor Hanım” rolünün ilk olarak kendisine teklif edildiğini söyleyen Budayıcıoğlu, “O kadarı bana çok gelir.” dedi.

“İstanbullu Gelin”, “Camdaki Kız”, “Masumlar Apartmanı” ve “Kırmızı Oda” gibi dizilerle adını geniş kitlelere duyuran Psikiyatr-Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, geçtiğimiz günlerde Hülya Koçyiğit‘in TRT 2 ekranlarında yayınlanan “Film Gibi Hayatlar” adlı programına konuk oldu. 

Gülseren Budayıcıoğlu

Kitaplarının dizi olacağını hayal kurmayı seven biri olmasına rağmen hiç hayal etmediğini anlatan Budayıcıoğlu, birkaç hafta önce final yapma kararı alan “Kırmızı Oda” dizisi hakkında ilk kez konuştu. Binnur Kaya’nın oynadığı “Doktor Hanım” rolünün ilk olarak kendisine teklif edildiğini ancak kabul etmediğini dile getiren ünlü isim “O kadarı bana çok gelir. Binnur’u çok zevk ile izledim. Çok güzel bir psikiyatristti o masada. O ilişki kurma tarzı falan o kadar güzeldi ki. Gerçeğe çok yakın bir doktor oldu orada o” ifadelerini kullandı.

Binnur Kaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir