Yaşam

CZN Burak hastane odasından paylaştı!

Ünü Türkiye sınırlarını aşan ve yurt dışında birkaç ülkede daha restoran zincirleri bulunan CZN Burak lakaplı fenomen şef Burak Özdemir’den sevenlerini korkutan bir paylaşım geldi. Hastane odasından paylaşım yapan ünlü şef, “Minik bir kontrol” açıklamasını düştü.

Sosyal medya paylaşımları sayesinde ününü Türkiye sınırlarının dışına taşıyan ve zamanının çoğunu Dubai’de bulunan restoranında geçiren ünlü şef Burak Özdemir, yaptığı yardımlarla sık sık gündeme geliyor.

czn burak hastanede

Geçtiğimiz aylarda hastane odasında yatarken çekilen karesini paylaşan ünlü şef, sevenlerini korkutmuştu. Hastalığı ile ilgili açıklamada bulunmayan CZN Burak, ”Ufak bir ameliyat geçirdim. Birbirinden güzel iyi dilekleriniz için Allah razı olsun çok teşekkür ederim.”  sözleriyle yetinmişti.

czn burak hastanede

Önceki akşam yeniden hastane odasından karesini paylaşan CZN Burak, sevenlerini yeniden korkuttu. Ünlü şefin neden hastaneye gittiği yine bilinmezken, bu sefer de “Minik bir kontrol sadece, en güzel bağ sevgidir” açıklamasında bulundu.

Instagram hesabında 34 milyon takipçisi bulunan CZN Burak’ın paylaştığı kare 600 binden fazla beğeni aldı. Ünlü dostları ve tüm sevenlerinden bol bol dua alan Özdemir’e yüzlerce “Geçmiş olsun” yorumu geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir