Yaşam

Başak Dizer Tatlıtuğ’un paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Kıvanç Tatlıtuğ ile evliliğinden geçtiğimiz günlerde oğlu Kurt Efe’yi kucağına alan ünlü modacı Başak Dizer, sosyal medyada ailesini paylaştığı fotoğrafla gündem oldu. Başarılı modacı, fotoğrafını paylaştığı annesi ve eşinin benzerliği yorum yağmuruna tutuldu.

Türkiye’nin en yakışıklı jönleri arasında yer alan başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 6 yıl önce nikah masasına oturduğu ünlü modacı Başak Dizer’le mutlu bir yuva kurmuştu. Tatlıtuğ oyunculuk performansı ile gündeme gelirken, oğlu Kurt Efe’nin doğmasıyla tüm gözleri üzerine çekti. Ailesi ve eşi ile romantik paylaşımlar ve açıklamalar yapan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ her defasında sevgini dile getirmekten çekinmiyor.

Başak Dizer Tatlıtuğ ve eşi Kıvanç Tatlıtuğ

Bu sefer Anneler Günü’ne özel paylaşım yapan Başak Dizer Tatlıtuğ, sabırsızlıkla beklenen Kurt Efe’nin görüntüsünü hala paylaşma taraftarı değilmiş gibi görünüyor. 

Başak Dizer Tatlıtuğ ve eşi Kıvanç Tatlıtuğ

Başak Dizer annesi Gül Dizer ile eşi Kıvanç Tatlıtuğ’un karesini paylaşarak “Sarışınlarım benim” ifadesini kullandı. Paylaşımı takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutulurken, Kıvanç’ın Başak’tan daha çok Başak’ın annesine benzemesi ise gündeme oturdu.

gül dizer ve kıvanç tatlıtuğ

Anneanne olan Başak Dizer’in annesi Gül Dizer torun sevgisinin şu sözlerle ifade etmişti: “Mutluluğumu kelimelere dökemiyorum. Allah analı babalı büyütsün. Çok özel şekilde haberi verdiler, ondan bahsetmek istemiyorum. Beklenen bir şeydi. Güzel haberi verdikleri için ikisine de teşekkür ederim. Mutluluk benim için üst düzeyde. Allah eli ayağı düzgün, sağlıklı bir bebek nasip etsin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir