Yaşam

Yabancı Damat’ın Niko’su Özgür Çevik’ten şaşırtan itiraf: O zamanlar çok gençtim..

Fenomen dizi Yabancı Damat’ın Niko’su Özgür Çevik, önceki gün Etiler’de kameralara yakalandı. Meslek hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Çevik, Yabancı Damat dönemi hakkında “O zamanlar çok gençtim şimdi biraz daha olgunlaştım diyelim” şeklinde konuştu.

Bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen “Yabancı Damat” dizisinin yıldız oyuncusu Özgür Çevik, geçtiğimiz gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Motorunu park edip, kaskını koluna takan 40 yaşındaki oyuncu muhabirlerle ayak üstü sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Özgür Çevik Etilerde görüntülendi

Uzun zamandır ekranlardan uzak kalmayı tercih eden sevilen oyuncu “İş görüşmesi için geldim, başlıyoruz bir işe” diyerek hayranlarına müjdeli haberi verdi. Müzikal bir proje ile geri döneceğini söyleyen Çevik, son dönemlerde ağırlık verdiği dijital işler için “Dijitaldeki işler pek fazla görünmeyebiliyor, televizyonda yayınlanan yeni bir işle karşınızda olacağım” yorumunda bulundu.

Özgür Çevik

“O ZAMANLAR ÇOK GENÇTİM”

Yabancı Damat dizisinde oynadığı “Niko” karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu, o zaman ki tanınırlığı hatırlatılınca “Evet, o zaman daha az dizi vardı, daha az süreler vardı. Başka bir zamandı bu başka bir zaman. Şimdi daha fazla mecra var daha fazla oyuncu var. Ben memnunum, iyiyim böyle. Arada dinleniyorum. O zamanlar çok gençtim şimdi biraz daha olgunlaştım diyelim” şeklinde konuştu.

Özgür Çevik ve Nehir Erdoğan Yabancı Damat dizisinden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir