Yaşam

Prens William ve Prens Harry arasında ipler gerildi! Ne sesini ne de yüzünü görmek istiyor

İngiliz Kraliyet Ailesinin dikkat çeken üyeleri Prens William ve Prens Harry arasında esen soğuk rüzgarlar kardeşler arasındaki ipleri kopardı. Biri İngiltere’de biri Amerika’da yaşayan kardeşlerden Prens William’ın artık Prens Harry’i görmek istemediği ileri sürülüyor.

Son dönemlerde yaşanan skandal olaylarla gündemden düşmeyen İngiliz Kraliyet Ailesi‘nde Prens William ve Prens Harry arasındaki gerilim bitmek bilmiyor. 2020 yılında Meghan Markle ile evlendikten sonra Kraliyet Ailesinden ayrılma kararı alan Prens Harry, İngiltere’yi terk ederek Amerika’ya yerleşme kararı almıştı. Prens Harry’nin abisi Prens William ile aralarına giren kilometrelerce mesafe kardeşlik ilişkilerini de zedeledi. 

Prens Harry ve Prens William arasında soğuk rüzgarlar esiyor

Öyle ki Prens Harry ve Meghan Markle’ın Kraliçe II. Elizabeth‘e gizlice gerçekleştirdiği görüşme sırasında kardeşini görmek istemeyen Prens William, eşi ve çocuklarıyla Alpler’de kayak tatiline çıktı. Bazı kaynaklar tarafından Harry ile Meghan’ın Londra’ya uğrayıp Elizabeth’i görmesinin sürpriz olduğu iddia edilse de Kraliçe’nin büyükanne konumunun yanı sıra “Kraliçe” sıfatı göz önüne alındığında bu pek mümkün değil.

Kraliçe II. Elizabeth ve torunu Prens Harry

İngiliz Kraliyet Ailesine yakın bir kaynak Daily Beast adlı internet sitesine verdiği demeçte “Harry’nin, İngiltere topraklarına adım atması ağabeyi William tarafından istenmiyor.” ifadelerini kullandı. Görünen o ki Prens William, Kraliyet Ailesinin asi üyesini ne görmek ne de duymak istemiyor. 

Prens William ve Prens Harry

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir