Yaşam

Oyuncu Erdem Baş ülkeyi terk etti! Tepki çekince ‘U dönüşü’ yaptı

‘En Son Babalar Duyar’ dizisindeki ‘Hasan’ karakteri ile akıllarda kalan oyuncu Erdem Baş, ülkeyi terk ederek ABD’ye yerleşeceğini duyurdu. Baş’ın “Türkiye bir oyuncu kaybetti, ABD bir oyuncu kazandı” ifadeleri büyük tepki çekti.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Oyuncu Erdem Baş, sosyal medyada tepki çeken bir davranışa imza attı. Baş, Türkiye’yi terk ettiğini ve bundan sonra Amerika’da yaşayacağını duyurdu. Havalimanında çektiği videoyu takipçileriyle paylaşan Erdem Baş, “Türkiye bir oyuncu kaybetti, ABD bir oyuncu kazandı” dedi. Baş’ın bu sözleri üzerine tepkiler çığ gibi yükseldi.

ABD’ye şimdilik tek başına yerleşen Erdem Baş, eşi ve çocuğunu daha sonra yanına aldıracağını açıkladı. 2016 yılında Selvet Su Deniz ile dünyaevine giren Erdem Baş, kızı Vera’yı geçtiğimiz ay kucağına almıştı. 44 yaşında baba olan ünlü oyuncu, mutluluğunu, “Bana babalığı nasip eden Allah’a şükürler olsun” sözleriyle dile getirmişti.

“AÇ KALINCA DÖNERSİN”

ABD’ye uçmasına 2 saat kala sosyal medya hesabından havalimanındaki anlarını paylaşan Baş’ın pişkin halleri dikkat çekti. Şımarık bir konuşma biçimi ve çok büyük bir lütuf sahibi olmuş gibi davranan oyuncu sosyal medyada büyük tepki çekti. Baş’ın Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlara, “Beni kurtarın diye yalvarma sonra”, “Aç kalınca dönersin”, “Bu sözleriniz çok kırıcı” şeklinde tepki yorumları yapıldı.

Gösterilen tepkinin ardından Twitter hesabından açıklama yapan Baş, resmen ‘U dönüşü’ yaptı. Ünlü oyuncu paylaşımında şu ifadeleri kullanarak şaka yaptığını ileri sürdü:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir