Yaşam

Gülben Ergen’den korkutan görüntü! Yere kapaklandı

Şarkıcı Gülben Ergen Düzce’de sahne alırken hayranlarının karşısında ikinci şarkısında bayıldı. Kendine gelmesinin ardından konsere devam eden ünlü şarkıcı tekrar fenalaşmasının ardından hastaneye kaldırıldı. İşte tüm detaylar…

Düzcespor’un şampiyonluk kutlaması etkinlikleri kapsamında ünlü şarkıcı Gülben Ergen Düzceli hayranlarıyla buluştu. Yoğun ilgi duyulan konserde Ergen ikinci şarkısını söylediği sırada elbisesine basıp düştü.

Gülben Ergen Düzcede konser verirken bayıldı

TANSİYONU DÜŞTÜ

Elbisesine basıp bir anda yere kapaklanan ünlü şarkıcı hayranlarına korku dolu anlar yaşattı. Kendi ekibi ve sağlık ekipleri ilk müdahaleyi yaparak ünlü şarkıcıyı ambulansa taşıdı. O anda sahnenin ışıkları söndürüldü.

Gülben Ergenin tansiyonu düştü

ÖZÜR DİLEYEREK TEKRAR SAHNEYE ÇIKTI

Ambulansta sağlık kontrolleri yapılan Ergen’in tansiyonunun düştüğü öğrenildi. Toparlaması için serum takılan ünlü şarkıcı 20 dakika sonra sahneye çıkarak dinleyicilerden özür diledi. İki şarkı daha söyleyen Ergen ikinci kez fenalaşınca hemen ambulansa alındı. İkinci müdahalenin yapılmasının ardından sanatçı Düzce Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Genel sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi

GÜLBEN ERGEN’İN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Düzce Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, “Geçmiş olsun diliyorum. Önce olay yerinde küçük bir sıkıntı yaşamış tansiyonu ile alakalı. Ambulans ile buraya naklettiler. Şu anda genel durumu iyi. Gayet sağlıklı. Valimiz de ziyaret etti. Arkadaşlar gerekli müdahaleyi yapmaya devam ediyorlar. İnşallah birazdan taburcu olacak” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir