Yaşam

Aşil tendonu kopan Survivor Merve Aydın’ın son durumu nasıl?

Survivor yarışmasında Merve Aydın’ın geçirdiği talihsiz kaza damga vurmuştu. Parkurda aşil tendonu kopan Aydın’ın son hali de merak ediliyor. Yarışmaya veda eden Aydın’ı ilk ziyaret eden programın sunucusu Murat Ceylan oldu.

Survivor 2022’de yaşanan sakatlık bütün yarışmacıları etkiledi. Kadınlar mücadelesinde parkurdaki yerini alan Merve Aydın, merdiven engelini çıkarken acı içinde yerde kaldı. ‘Aşil tendomun koptu’ diye bağıran Aydın’ın yanına sağlık ekibi ve arkadaşları koştu.

Gözyaşlarına boğulan yarışmacı ekran başındakileri ve yarışmacı arkadaşlarını da ağlattı. Duygusal anların yaşandığı gecede Merve Aydın apar topar hastaneye kaldırıldı.

DEVAM EDEMEYECEK!

Çok ağır bir sakatlık geçiren Merve Aydın’ın Survivor’a devam edemeyeceğini Acun Ilıcalı açıkladı. Ilıcalı, “Yapılan kontrollerde şu anda devam etme şansının olmadığı net olarak gözüküyor. Merve’nin tabi ki Survivor hayallerini bitirmesi ve burada kendisi bir kez daha ispatlamak üzereyken bir anda yarışmanın dışında kalması çok üzücü bir olay. Ama telafisi olabilecek bir olay olduğu için yine de şükrediyorum” dedi.

MURAT CEYLAN ZİYARET ETTİ

merve aydın

Yarışmaya veda eden Merve Aydın’ı ilk olarak Survivor’ın sunucusu Murat Ceylan ziyaret etti. Hastaneye ‘geçmiş olsun’a giden Ceylan paylaştığı bu fotoğrafın altına, ‘ Büyük bir şansızlık, çok üzüldüm böyle bir veda olmamalıydı. Emeğin ve tüm çaban için teşekkürler Mervem! En hızlı şekilde iyileşmen dileğiyle’ mesajını düştü.

TÜRKİYE’YE DÖNDÜ!

Merve Aydın, Dominik’ten İstanbul’a geldi. Survivor All Star hayatı bilen ünlü yarışmacıyı İstanbul Havalimanı’nda ailesi ve sevdikleri karşıladı. Tekerlekli sandalye ile yolcu çıkış kapısına gelen Merve Aydın’ın oğlunu kucakladığı anlarda duygusal anlar yaşadığı görüldü.

Merve Aydın’ı hayranları tezahüratlar eşliğinde karşıladı. Oğlu ve eşine sarıldığı sırada sevenlerinin alkışlarını alan Aydın gördüğü ilgi karşısında duygulandı.

Oğlu Barlas’ı öpmeye doyamayan Merve Aydın daha sonra eşine sarılarak hasret giderdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir