Yaşam

Survivor’da yarışmacılar birbirine girdi! Sunucu avazı çıktığı kadar bağırdı

Survivor All Star’ın dün akşam Adem, Ogeday ve Berkan birbirine girdi. O esnada araya giren sunucu Murat Ceylan, kimseyi susturamayınca “Yeter” diye bağırdı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde iki takım da hem dokunulmazlığı hem de iletişim oyununu kazanmak için mücadele etti. Ogeday’ın, “Bu sene herkes kalbinin ekmeğini yiyecek” sözünden başlayan tartışma, iki takım yarışmacılarını birbirine soktu.

OGEDAY’IN BİR CÜMLESİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Dokunulmazlık oyunununda Ogeday ve Adem’in mücadelesinde tansiyon yükseldi. Zorlu parkurun sonucunda atışları doğru yapan Ogeday, rakibi Adem’i yenince “Bu sene herkes kalbinin ekmeğini yiyecek” diye bağırdı. Adem, “Sen de yiyeceksin merak etme herkes görecek” dedi. Sonrasında, “Tek tek hepiniz gelin merak etmeyin” deyince ortalık karıştı. Karşı takım yarışmacısı Berkan, “Niye içine konuşuyorsun sesli konuş” diyerek tartışmaya dahil oldu.

SUNUCU AVAZI ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRDI!

Sunucu Murat Ceylan’ın uyarılarına aldırış etmeyen Adem ile Ogeday tartışmaya devam edince Murat Ceylan iki tarafı da, “Yeter!” diye bağırarak susturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir