Yaşam

Kraliçe Letizia şaşkınlığını gizleyemedi! Pişti oldular

Dünyanın en iyi giyinen kadınlarından biri olarak bilinen İspanya Kraliçesi Letizia, kraliyet hayatının en ilginç ve şaşırtıcı olayıyla karşılaştı. Günümüze kadar seçtiği kıyafet ve aksesuarlarla güzelliğini ortaya çıkarırken 49 yaşında Kraliçe Letizia ilk kez pişti oldu.

İspanya Kralı Felipe ile evli olan eski TV haber spikeri yeni Kraliçe Letizia, geçtiğimiz günlerde Merida kentinde 30. Kraliyet Engelliler Kurulu Konseyi’ne katılım sağladı. İki çocuk annesi Letizia, kendi adını taşıyan ödüllerin dağıtılacağı geceye yine çok şık bir elbiseyle damgasını vurdu. 

ispanya kraliçesi letizia

MONOKROM ELBİSE KOMBİNİ

Kraliçe Letizia, katılım sağladığı gece monokrom bir elbise tercih etmişti. Sağ yanı siyah, sol yanı beyaz olan kolsuz monokrom elbiseyi, belinde siyah bir kemerle yakıştırmıştı. Siyah ayakkabı tercih eden Kraliçe yine aynı renkten siyah bir çantayla, uzun saçlarını açarak güzelliğini ortaya koymuştu. 

ispanya kraliçesi letizia ve Profesör Inmaculada Vivas Teson

PİŞTİ OLDULAR!

Girişte nazik bir şekilde karşılanan Kraliçe, toplantı salonuna girdiği anda büyük bir şaşkınlık yaşadı. Şaşkınlığını gizleyemeyen Letizia, sonrasında kahkahalara boğuldu. Törende mansiyona hak kazanan Sevilla Üniversitesi’nden Profesör Inmaculada Vivas Teson da tıpkı Kraliçe Letizia gibi aynı markanın, aynı elbisesini giymişti. Üstelik Proföser Teson da tıpkı Kraliçe gibi siyah ayakkabı, siyah kemer kullanmıştı. İki kadının yan yana gelmesiyle, şakalar havalarda uçtu. Teson’a mansiyonunu veren Kraliçe Letizia, sonra da sarılarak onu tebrik etti.

ispanya kraliçesi letizia ve Profesör Inmaculada Vivas Teson

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir