Yaşam

Engin Altan Düzyatan sette sakatlandı! Değneklerle soluğu Nepal’de aldı

Ekranların sevilen dizisi Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’nda Oruç Reis karakterini oynayan Engin Altan Düzyatan’ın başına geçen hafta korkunç bir kaza geldi. Sette at üzerindeyken başka bir atın kendisine çarpması sonucu sakatlanan ünlü oyuncu hayranlarını endişelendirdi.

“Kurşun”, “Diriliş Ertuğrul” ve son olarak “Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı” gibi birbirinden başarılı yapımlarla adından söz ettiren oyuncu Engin Altan Düzyatan‘ın başına geçtiğimiz hafta talihsiz bir olay geldi. 

Engin Altan Düzyatan

Çekimler sırasında at binen Düzyatan, hemen arkasından gelen başka bir atın kendisine çarpmasıyla sakatlandı. Şiddetli çarpmanın sonucunda bacağının yan bağları kopan ünlü oyuncunun üst kaval kemiği de kırıldı. 

Engin Altan Düzyatan değneklerle Nepale gitti

Büyük endişe uyandıran kazanın ardından dinlenmeyi tercih etmeyen Düzyatan, yapımcılığını üsteleneceği bir sinema filmi için soluğu Nepal‘de aldı. Katmandu, Himalaya, Thamel ve Pokhara’da çekim yeri araştıran ünlü aktöre 5. Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk’ün torunu Mehmet Korutürk, prodüktör Emre Oskay ve yönetmen Hakan Kırvavaç da eşlik ediyor.

Mehmet Korutürk, prodüktör Emre Oskay ve yönetmen Hakan Kırvavaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir