Yaşam

Engin Altan Düzyatan Ramazan Bayramı’nda Nepal’e gitti!

“Diriliş Ertuğrul” dizisinin yıldız oyuncusu Engin Altan Düzyatan, Nepal Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen programa katılım sağlamak amacıyla Ramazan Bayramı’nda başkent Katmandu’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

“Diriliş Ertuğrul”, “Kurşun” ve son olarak “Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı” gibi birbirinden başarılı yapımlarla adından söz ettiren Engin Altan Düzyatan, Türkiye ve Nepal arasındaki turizm ve ticaretin geliştirilmesi amacıyla, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Nepal Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Jet Servis Aviation katkılarıyla Ramazan Bayramı’nda Nepal’e gitti.

Engin Altan Düzyatan

Hayranlarıyla bir araya gelen ünlü oyuncuya, 5 gün boyunca süren programda Türk-Nepal İş Konseyi Başkanı Mustafa Akıncılar, Türk iş insanları ve yapımcıları eşlik etti. Nepal’i gezeceği için çok heyecanlı olduğunu belirten Düzyatan, kendisini davet eden Nepal Kültür ve Turizm Bakanlığına teşekkür ederek “Ayrıca Pokhara ve Everest’e gideceğiz. Belki birbirimize daha da yakınlaşıp Nepal ve İstanbul’a turizm sağlayabiliriz.” şeklinde konuştu.

Engin Altan Düzyatan Ramazan Bayramında Nepale gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir