Yaşam

Bülent Serttaş Gülşen’e ateş püskürdü: Edep diye bir şey var!

“Sahne adabı denilen bir şey var. Mayoyla da sahneye çıkılmaz” diyen İzzet Yıldızhan’dan sonra Bülent Serttaş’tan da Gülşen’e tepki geldi. “Bir insan kendisine yakışanı yapacak.” şeklinde konuşan Serttaş, ” Her şey ortada. Yakıştırıyor kendisine… Ama yine de edep denilen bir şey var onu da aşmamak lazım.” dedi.

Son dönemlerin en çok konuşulan konularından biri haline gelen ‘sahne kıyafeti’ tartışmasına bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz aylarda Gülşen‘in sınır tanımayan kıyafet seçimini sert bir dille eleştiren ünlü türkücü İzzet Yıldızhan “Aileler izliyor, benim çocuklarım izliyor. Biraz daha kendinize saygı duyurun. Mayoyla sahneye çıkmasınlar” şeklinde konuşmuştu.

Gülşen

Öte yandan Işın Karaca, Ebru Polat ve Seren Serengil de Gülşen’e tepki göstermiş ve tartışmanın alevi yükselmişti. Konu hakkında sessizliğini bozan Bülent Serttaş da Gülşen’i hedef alarak “Bir insan kendisine yakışanı yapacak. Yapıyorlar da zaten. Eşi ona müsaade ediyorsa, bizim ona bir şey söylememiz haddimiz değil. Her şey ortada. Yakıştırıyor kendisine… Ama yine de edep denilen bir şey var onu da aşmamak lazım.” ifadelerini kullandı.

Bülent Serttaş

SİZCE BÜLENT SERTTAŞ KIYAFET TARTIŞMALARINDA HAKLI MI?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir