Yaşam

Tom Cruise Top Gun: Maverick prömiyerine kendi kullandığı helikopterle giriş yaptı!

35 yıl önce sinema dünyasına damga vuran Top Gun filminin devam serisi Top Gun: Maverick ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan ünlü oyuncu Tom Cruise, galaya helikopterle havalı bir giriş yaptı.

Dünyaca ünlü aktör Tom Cruise‘un başrolünde yer aldığı 1986 yapımı “Top Gun” filminin uzun zamandır beklenen devam filmi “Top Gun: Maverick” 27 Mayıs’ta beyaz perdede sinema severlerin beğenisine sunulacak.

Tom Cruise

Büyük yankı uyandıran yapımın dünya prömiyeri geçtiğimiz gün San Diego‘da görkemli bir törenle gerçekleşti. Alışılmışın dışında bir organizasyona imza atılan gala için Paramount artık kullanılmayan uçak gemisi USS Midway‘i devraldı ve Tom Cruise gerçek bir aksiyon yıldızı olduğunu gözler önüne sererek helikopterle gemiye iniş yaptı. 

Tom Cruise Top Gun: Maverick filminin galasına helikopterle giriş yaptı

Lisanslı bir pilot olduğu bilinen ünlü yıldız, helikopterle geminin kenarına indi ve hayranların tezahüratları arasında kırmızı halıda havalı bir yürüyüş yaptı. Hayranlarına büyük sürpriz yaşatan Cruise törene Uber’le gelmesinin çok basit olacağını söyleyerek hayranlarıyla şakalaşmayı ihmal etmedi. 

Tom Cruise helikopter kullandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir