Yaşam

Nicole Kidman’ın son hali görenleri şaşkınlığa uğrattı!

Ünlü Hollywood oyuncusu Nicole Kidman, zamana meydan okuyan isimler arasında anılmaktaydı. Paylaşımlarından estetik olduğu düşünülse de asla açıklamayan güzel oyuncu Kidman, açıklama yaptı. Son paylaşımıyla oyuncak bebek görüntüsü yakalayan usta oyuncu herkesi şaşırtmayı başardı.

54 yaşındaki dünyaca ünlü Hollywood oyuncusu Nicole Kidman, sosyal medyasını aktif kullanan insanlar arasında yer alıyor. Instagram hesabından rol aldığı Expats adlı dizinin setinde dizinin yönetmeni Lulu Wang fotoğraf paylaştı. Fotoğraflar takipçileri ikiye bölündü. Bunun sebebi ise Kidman’ın gergin yüzü oldu.

nicole kidman

“TAMAMEN DOĞALIM”

Hollywood yıldızı Nicole Kidman, yüzüne estetik yaptırdığı haberleriyle gündeme gelirken asla açıklama yapmıyordu. 2007 yılında bir dergiye verdiği röportajda ise gergin yüzünde hiç estetik olmadığını tamamen kötü alışkanlıklardan uzak olmasına bağlıyordu. Bolca güneş kremi kullanmasının da etkisinin büyük olduğunu belirtmişti. 

nicole kidman

“BOTOKS VAR”

Doğal olduğunu iddia ettiği 2007 yılında röportajından sonra başka bir programa açıklama yapan Kidman, 2011 yılında yüzünde sadece botoks olduğunu açıklamıştı. Spor yapmaktan iyi beslenmeye kadar birçok yöntem denediğini belirten Nicole, “Bunların çoğu herhangi bir fark yaratmadı” şeklinde konuşmuştu. Botoks yaptırdığı için pişman olduğunu saklamayan oyuncu,“Botoks yaptırdım ama sonra yüzümün görüntüsünü beğenmedim. Şimdi böyle bir yöntem uygulamıyorum ve alnımı yeniden hareket ettirebiliyorum.” ifadesini kullanmıştı.

nicole kidman ve lulu wang

Şimdilerde ise 8 buçuk milyon takipçisinin olduğu İnstagram hesabından paylaştığı fotoğraf gündeme oturdu. Şaşıran takipçileri bölünme olurken iki çocuk annesi Kidman yorum yağmuruna tutuldu. Bir çok takipçi “Çok güzel bir kadın. Herhangi bir müdahalede bulunması gereksiz” gibi yorumlarda bulundu. Kidman ise konuyla alakalı hala bir açıklama yapmadı.

nicole kidman ve lul wang

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir