Yaşam

Mustafa Sandal’ın kayınpederinden milyonluk jest!

Geçtiğimiz Şubat ayında sade bir törenle Melis Sütşurup ile nişanlanan ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, nikah günü aldıklarını açıklamıştı. Dünyaevine girmeye hazırlanan çifte, Melis Şütşurup’un babasından büyük jest geldi.

‘Onun Arabası Var’ şarkısıyla hafızalara kazınan Mustafa Sandal, şimdilerde evlilik telaşına düştü. 52 yaşındaki şarkıcı Mustafa Sandal, 33 yaşındaki nişanlısı Melis Sütşurup ile evlenmeye karar verdi. 3 Haziran’da Roma’da nikahlarının kıyılacağını bildiren şarkıcı Sandal, düğünlerini ise Marmaris’te yapacağını açıkladı. Öte yandan Melis Şütşurup’un babası Cihan Şütşurup’un ünlü çifte büyük sürpriz yapacağı söylendi.

TÜM MASRAFLARI KAYINPEDERİ KARŞILAYACAK

İş insanı Şütşurup’un düğün organizasyonunun tüm masraflarını karşılayacağı iddia edildi. Ünlü şarkıcı ısrarlar sonucu kayınpederinin hediyesini kabul etti. Sandal ve Şütşurup çiftinin düğün için bir organizasyon şirketiyle de anlaştığı öğrenildi.

Öte yandan iş insanının misafirlerin konaklama, ulaşım ve diğer masrafları için de birkaç milyon lirayı gözden çıkardığı iddialara arasında.

melis sütşurup ve mustafa sandal

NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, 10-12 Haziran’daki hafta sonunda 80 kişilik bir organizasyonla birlikte kutlayacağını açıklayan Sandal, davetiyeleri dahi göndermeye başladıklarını bildirdi.

melis sütşurup ve mustafa sandal

VİDEOLU E-DAVETİYE!

D-Maris’in nefis atmosferinde çekilen kısa bir videodan oluşan davetiyede, Mustafa Sandal müstakbel eşine “Jest Oldu” şarkısını söyleyerek, “Ah sen ne güzel, ne güzel gülüyorsun/Kız sen ne güzel, ne güzel bakıyorsun” şeklinde ifade ediyor.

melis sütşurup ve mustafa sandal

10 Haziran’da akşam Manos’ta “Yunan Gecesi” yapacak olan çift, 11 Haziran’da otelin “Green Hills” olarak adlandırılan manzaralı çimenliğinde düğün yapacakları belirtildi. Ardından sahile inecek olan davetlileri için eğlenceli bir parti beklediğini açıklayan Sandal, düğün sonrasında keyifli bir kahvaltıyla organizasyonu sona erdireceğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir