Yaşam

Ivana Sert’e büyük ihanet! İmzasını taklit etti

Ünlü modacı İvana Sert sahip olduğu şirkette usulsüzce imzasını taklit eden ortağına dava açtı. Grafoloji incelemesinde gerçekler ortaya çıkınca cezalandırılmasını talep etti.

Ünlü modacı İvana Sert, ekranlarda görülen ve sevilen yüzünü şirketinde de kullanıyordu. Ünlü modacı Hatem Yavuz’la birlikte “Dot Tekstil” adını verdikleri şirketin imza yetkilisi ve temsilcisiydi. Şirketin üçüncü ortağı olan Alparslan Kılıç ortaklığın bozulması nedeniyle ticaret mahkemesinde dava edildi. Açılan davaya göre, dosya bilirkişiye gönderilmiş ve ardından bilirkişi şirketin karar defterinde yaptığı inceleme sonrası bir rapor sunmuştu.

ivana sert ve hatem yavuz

HABERİ BİLE YOK

Raporda Serdar Çiçek’in müdür olarak şirkete atanmasına dair izin verilen belgede İvana Sert ve Hatem Yavuz’un da imzaları bulunuyordu. Fakat Yavuz ve Sert’in bu durumdan haberi bile yoktu. Rapor sonrası durumdan haberdar olan ünlü modacı imzaların sahte olduğunu ve kendisinin imzası olmadığını belirterek İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

ivana sert

İMZALAR SAHTE ÇIKTI

Grafoloji incelemesi giren imzalar için karar verildi. Yapılan incelemede Alparslan Kılıç’ın İvana Sert ve Hatem Yavuz adına karar defterine imza attığı ortaya çıktı. Rapor sonrası “Özel Belgede Sahtecilik” suçunu işlediği ileri sürülen şirket ortağı Alparslan Kılıç hakkında sıkı bir iddianame düzenlendi. İddianamede şirketin karar defterine İvana Sert adına imza atarak suç işlediği anlatıldı. Dava Asliye Ceza Mahkemesinde görülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir