Yaşam

Camdaki Kız’ın Gülcihan’ı Devrim Yakut ölümden dönmüştü! Haber geldi…

Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusu Devrim Yakut’un beynine pıhtı attığı ve bir süre hastanede tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı. Senaryo gereği dizide hasta amcasının yanına giden Yakut günler sonra konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Başrollerini Feyyaz Şerifoğlu, Burcu Biricik, Selma Ergenç, Enis Arıkan, Devrim Yakut’un canlandırdığı Camdaki Kız’dan korkutan bir haber geldi. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Gülcihan karakterine hayat veren Devrim Yakut’un bir süredir dizide olmaması sevenlerini meraklandırmıştı.

CAMDAKİ KIZ EKİBİ

BEYNİNE PIHTI ATTI!

Senaryo gereği Van’da yaşayan hasta amcasının yanına giden oyuncunun ölümden döndüğü ortaya çıktı. Beynine pıhtı atan oyuncu, bir süre hastanede tedavi gördü. Zorlu bir süreçten geçerek sağlığına kavuşan Devrim Yakut, setlere dönerek hayranlarını sevindirdi. Beyninde pıhtı attığını açıklayan 53 yaşındaki Yakut, sosyal medya hesabından sevenlerine şöyle seslendi…

Devrim Yakut

“Tam bir ay önce bugün, beynimin talamus bölgesine minnak bir pıhtı attı. Minnacık şey, beni hastanelik etti. Ucuz atlatılmış, mühim bir mesele. İyiyim, çabuk yorulmak ve sağ tarafımda yaygın uyuşukluk hissi dışında araz bırakmadı. Doktorumun dediğine göre o da geçecek. Aradınız, sordunuz, iyi enerjiler, dualar yolladınız. Hepinizin o güzel kalplerinize minnettarım.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir