Yaşam

Bücür Cadı’nın Zeliş’i Merve Erdoğan’ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

Ekranlara 90’lı yıllarda damga vuran Bücür Cadı dizisinde Zeliş karakterine hayat veren Merve Erdoğan, anne olacağı haberini sosyal medyadan duyurmuştu. Erdoğan’ın takipçileri tarafından merak edilen bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

90’lı yıllara damga vuran fantastik dizilerden biri olan Bücür Cadı’da Zeliş karakteriyle tanınan Merve Erdoğan, 2020 yılında oyuncu arkadaşı Mert Carim ile evlendi. Geçtiğimiz Mart ayında hamile olduğunu “Bir maşallahınızı alırız” notuyla ultrason görseliyle paylaşmıştı. Hayranları tarafından bebeğin cinsiyeti merak edilirken ünlü oyuncudan açıklama geldi.

merve erdoğan anne oluyor

BEBEĞİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU

Eşi Mert Carim ile fotoğrafını paylaşan Merve Erdoğan, “Bu bizim çekirdek ailemizin üç kişi kutladığı ilk bayramdı. Bizim için çok güzeldi umarım sizin için de öyle geçmiştir. Şimdi sizden küçük bir yardım isteyeceğim. Bebeğimizin cinsiyeti belli oldu. Allah’ın izniyle bir kızımız olacak. Sizlerden; aklınıza gelen, sevdiğimiz kız bebek isimlerini yoruma yazmanızı ve bize bu seçimimizde yardımcı olmanızı rica edeceğim. Hadi miniğimizin adını beraber seçelim” sözleriyle takipçilerinden yardım istedi.

merve erdoğan paylaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir