Yaşam

Ayşegül Aldinç annesi için ara verdiği müziğe ilişkin müjdeli haber!

Geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Ayşegül Aldinç’in annesi evinde kaza geçirmişti. Ünlü şarkıcı annesi için işlerine ara vermiş, konserlerini iptal etmişti. Yürüyüşte kameralara takılan güzel şarkıcı sahnelere geri dönebileceğinin haberini verdi.

Kaza geçiren ve apar topar hastaneye kaldırılan Ayşegül Aldinç’in annesi, evinde düşmesi sonucu ameliyata alınmıştı. Oldukça üzgün olan Aldinç, dua istemiş ve annesiyle olan fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşmıştı. 

ayşegül aldinç ve annesi

Önceki akşam Cihangir’de yürüyüş yaparken kameralara takılan başarılı şarkıcı Ayşegül Aldinç,“Sizin de gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor. Beni nasıl tanıdınız!” diyerek muhabirlere takıldı. Bayramı İstanbul’da evinde geçirdiğini belirtti.

ayşegül aldinç

“GERİ DÖNECEĞİM”

Annesinin yaşadığı talihsiz kaza sebebiyle üzüntü duyduğunu belirten Aldinç, durumunun şuanda iyi olduğunu belirtti. Maske takmaya devam etmesinin, annesinin sağlığını korumak için önemli olduğunu açıklarken iptal ettiği işleri hakkında da “Bütün konser tekliflerini anneme bakmak için reddediyordum ama yakın zamanda işlerime geri döneceğim. Şehir dışı konserlerim de olacak” ifadesinde bulundu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir