Yaşam

Ziynet Sali’ye bayram sürprizi!

Pop müziğin başarılı isimlerinden olan Ziynet Sali, çifte kutlama yaptı. Bayramın ikinci günü bir otelde vereceği konser öncesi herkesin bayramını kutlayan ünlü şarkıcıya doğum günü pastasıyla sürpriz yapıldı. Bayramı ve doğum gününü bir arada kutlayan Sali, mutluluğunu saklayamadı.

Geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’ta bir otelde konser veren Ziynet Sali, yaklaşık iki buçuk saat süren konser öncesi muhabirlerle konuştu. Muhabbet esnasında pasta getirildiğini gören Sali’ye çifte kutlama sürprizi yapıldı. 

ziynet sali

“GÜZEL BİR DÜNYA DİLİYORUM”

Hem bayramı hem de doğum gününü bir arada kutlama imkanı bulan Sali “İki gün önce doğum günümdü. Hepimiz için güzel bir dünya diliyorum.” açıklamasında bulundu. Ardından sahneye çıkan Sali, teşekkür ederken misafirlerine unutulmaz dakikalar yaşattı.

ziynet sali

“ÇOCUKLAR HASSAS KONUM”

Muhabirlerin yönelttiği sorulara samimiyetle cevap veren güzel şarkıcı, kıyafetlerini satıp yardıma muhtaç çocuklara harcadığı yönündeki soruya “Evet bunu UNICEF bünyesinde yapıyoruz. Çocuklar benim hassas olduğum bir konu. Yıllardır sahnedeyim. Çok kıyafet birikti. Ben de bu şekilde değerlendirmek istedim. Çocuklar için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir