Yaşam

Ufuk Beydemir 7 yaşındaki çocuğun sözlerinden şarkı yaptı!

‘Ay Tenli Kadın’ şarkısı ile ortalığı kasıp kavuran ünlü şarkıcı Ufuk Beydemir’den Twitter’da sürpriz bir şarkı paylaşımı geldi. Ayşe Nalan isimli sosyal medya kullanıcısı, 7 yaşındaki oğlunun yazdığı şiiri paylaştı. Binlerce beğeni alan ve sosyal medyanın gündemine oturan o sözlere Ufuk Beydemir kayıtsız kalamayarak bir beste yaptı. Seslendirdiği şarkıyı o gönderiye cevap olarak paylaştı…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Twitter’da Ayşe Nalan isimli bir sosyal medya kullanıcısı oğlunun yazdığı şiiri paylaştı. Nalan’ın “Yedi yaşındaki oğlum elinde bu şiirle geldi, şaşkınız” notuyla yaptığı paylaşım, sosyal medyanın gündemine oturdu ve 100 bine yakın beğeni aldı. Bu paylaşım şarkıcı Ufuk Beydemir’in de dikkatini çekti.

Eline gitarı alan Beydemir, bu sözlere bir beste yaptı ve video kaydı aldı. Çektiği videoyu Ayşe Nalan’ın paylaşımına cevap vererek yayınladı.

“Yedi yaşındaki oğlunuza selam ve sevgiler. Çok güzel yazmış, yazmaya devam etsin.” diyen Ufuk Beydemir’in paylaşımı kısa sürede 50 bine yakın beğeni, 3 bine yakın retweet aldı.

İşte Beydemir’in o paylaşımı:

Ufuk Beydemir, videoyu ayrıca 230 bin takipçili Instagram hesabından da paylaşarak, şunları yazdı:

“İsmail’in sözleri Twitter’da karşıma çıktı ve kendimi tutamadım. İsmail yedi yaşında bilge bir arkadaşımızmış.”

Beydemir bu paylaşımlarıyla kısa zamanda sosyal medyanın gündemine oturdu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir