Yaşam

Merve Özbey karnı burnunda sahneye çıktı!

Şarkıcı Merve Özbey bayramın ikinci gününde Kıbrıs’ta bir mekanda sahne aldı. 6 aylık hamile olan ünlü şarkıcı bayrama özel repertuvarıyla hayranlarının karşısına çıktı. İşte detaylar…

İkinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan şarkıcı Merve Özbey bayramın ikinci gününde Kıbrıs’ta çıktığı bir sahnede seslendirdiği şarkılarıyla kulakların pasını sildi. Kendisini dinlemeye gelen Özbey’in karnı dikkatlerden kaçmadı. Ünlü isim konser öncesi basın mensuplarından gelen soruları yanıtsız bırakmadı.

Merve Özbey Kıbrısta bir mekanda sahne aldı

“BU BAYRAM AKLIM ONDA KALDI”

Geçtiğimiz yıl kızı Elif’i kucağına alarak annelik duygusunu tadan Özbey, “Seyircilerimiz için güzel bir konser hazırladık, umarım onlar da keyif alır. Önceki bayramda Elif çok küçüktü. Ne olduğunu çok anlayamadık. Bu bayramda aklım onda kaldı. Babaannesine bıraktık. Yorulmasını istemedik” şeklinde konuştu.

“İSMİNİ BABASI KOYACAK”

Karnı burnunda hayranlarıyla buluşan ünlü şarkıcı ikinci bebeğinin ismi hakkında da konuştu. Özbey, “İsim için seçenekler var mı?” sorusunu, “Kızın adını ben koydum, oğlanın adını Kenan’a bıraktım. O da şu anda biraz kararsız” şeklinde yanıtladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir