Yaşam

Erdal Özyağcılar yeni Makedonya dizisiyle geri dönüyor!

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar, çok tutulan “Elveda Rumeli” dizisinden sonra yeni bir Makedonya dizisi ile TV ekranlarında olacağını bildirdi. Usta oyuncunun yer aldığı dizisi de kadro belirlenirken, çekimlerin ne zaman başlanacağına dair bir bilgi verilmedi.

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar, her girdiği projede parlamayı başaran iismler arasındaki yerini alıyor. Tiyatro oyunlarıyla perde önünde de herkesin dikkatini oyunculuğundaki performansıyla üzerine toplamayı başaran Özyağcılar, 2007 yılında reyting rekorları kıran “Elveda Rumeli” dizisinin ardından tekrar Makedonya yolculuğuna çıkacağı öğrenildi. 

elveda rumeli

DEV KADRO

En son “Yasak Elma” dizisindeki karakteriyle kendini gösteren başarılı oyuncu, yeni projesi için oldukça heyecanlı olduğunu bildirdi. Kadronun belirlenmiş olduğu öğrenilen projede yer alan Özyağcılar dizide Süleyman’ı oynayacağı açıklandı. Neriman’ı Özlem Türkad, Ertan’ı Emre Bey, Gülsüm’ü Gözde Çığacı, Mustafa’yı Süleyman Kara, Daniel’, Hakan Boyav, Gülbahar’ı Deniz Gürkan, Pavel’i Kaan Turgut, Hayati’yi Erman Saban ve Arif’i Sarp Bozkurt canlandıracak.

jessica may

JESSİCA MAY İLE GÖRÜŞÜLÜYOR

Yeni dizinin yapımcılığını Uğur Uzunok ile Yalçın Arı yapıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca oturacak. Uğur Uzunok, Nurullah Sevimli, Hamit Işık, Esma Koç ve Nurdan Tufai’nin senaryosunu yazdığı dizinin kadrosu, başrol kadın oyuncu hariç netleşti. Üsküp’te çekilmesi planlanan dizi projesi için kadın başrol olarak Jessica May ile görüşüldüğü iddialar arasında yerini koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir