Yaşam

Gönül Yazar’dan korkutan haber! Ses sanatçısı Onur Akay duyurdu: Sol gözünü kaybetti

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, canlı yayında yakın dostu ünlü ses sanatçısı Gönül Yazar’la ilgili korkutan açıklamalar yaptı. Akay, şimdilerde tedavi gören Yazar’ın sol gözünü kaybettiğini duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde Muazzez abacı ile ilgili duyurduğu hastalık haberiyle olay olan magazin camiasında “Felaket Tellalı” lakabı ile ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Seyhan Soylu ile Al Sana Haber isimli magazin programının stüdyo konuğu oldu.

gönül yazar

Akay, canlı yayında Taş Bebek lakaplı efsane sanatçı Gönül Yazar’ın sağlık durumu hakkında korkutan açıklamalar yaptı. Evde geçirdiği bir kaza nedeniyle bütün müdahalelere rağmen sol gözünü kaybettiğini belirtti. 

gönül yazar hastalığı ne

Onur Akay ise, “Çok sevdiğim, o da gerçek bir assolistti bence tavrıyla tarzıyla Maksim’de. Fahrettin Aslan’ın da en çok sevdiği sanatçılardan Gönül Yazar biraz zorluklar yaşıyor. Gözü ile ilgili zorluklar yaşadı. Neredeyse böyle göremeyecek bir duruma geldi. Ancak ameliyat oldu, daha kimse bunu bilmiyor ve çok başarılı geçti. Şu anda çok mutlu, Ağladı beni arayıp. Neredeyse kör oluyordu. Göremiyordu. Sarı nokta olabilir” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir