Yaşam

Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş aynı projede! Yolun Açık Olsun filminin fragmanı yayınlandı

Dijital bir platformda izleyiciyle buluşacak olan, başrollerinde Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı ‘Yolun Açık Olsun’ filminin fragmanı yayınlandı. Peki ‘Yolun Açık Olsun’ filmi ne zaman başlayacak? İşte tüm detaylar…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yazar Hakan Evrensel’in aynı adlı kitabından uyarlanan Yolun Açık Olsun filmi, Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş ile Netflix’te izleyiciyle buluşacak. Güçlü oyuncu ve rejiye sahip olan filmin fragmanı yayınlandı. İşte Yolun Açık Olsun filminin oyuncu kadrosu ve fragmanı…

YOLUN AÇIK OLSUN FİLMİNİN FRAGMANI

Engin Akyürekten dev proje

YOLUN AÇIK OLSUN FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

7. Koğuştaki Mucize, Kaybedenler Kulübü Yolda ve Beni Çok Sev gibi filmlerinin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin’in yönettiği Yolun Açık Olsun projesinin senaryosunu, Nefes: Vatan Sağolsun’un senaristi Hakan Evrensel kaleme aldı. Başrollerdeki Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş, Yüzbaşı Salih ve Asteğmen Kerim karakterlerini canlandırırken filmin kadrosunda İlker Kızmaz, Alpay Atalan, Belfu Benian ve Özlem Çakar Yalçınkaya gibi isimler yer alıyor.

Engin Akyürek

YOLUN AÇIK OLSUN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Film,  Yüzbaşı Salih’in, Asteğmen Kerim’i büyük aşkı Elif’le kavuşturmak için Dalyan’a doğru çıktığı yolculuğu ve yolculuk sırasında yaşadığı geçmişle hesaplaşmayı konu alıyor.

Yolun Açık Olsun filmi

YOLUN AÇIK OLSUN FİLMİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesiyle heyecanlandıran film, 23 Mayıs‘ta Netflix ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir