Yaşam

Survivor’da eleme adayları kimler oldu? 2 Mayıs dokunulmazlık…

Survivor eleme adayları eleme öncesinde netleşmeye başladı. Haftanın son dokunulmazlık oyunu kazananı rakip takımdan eleme adayı çıkmasına neden oldu. Survivor All Star 2022 yeni takımlar ile nefes kesen mücadelede Survivor dokunulmazlığı kazanan takım, rakip takımı ada konseyine yolladı. Konseyle birlikte Survivor eleme adayları belli oldu.

Survivor All Star dokunulmazlık oyunu yeni sezonda kadınlar ve erkekler olarak oynanırken bu akşamki mücadele de kıran kırana geçti. 2 Mayıs 2022 Survivor yeni bölümde haftanın 4. Dokunulmazlık oyunu oynandı.

Mavi takım 8-6 skorla kadınlar yarışını kazanmasının hemen ardından 8-5 skorla erkekler yarışını da kazandı. Dokunulmazlığın ve ödülün sahibi mavi takım oldu.

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım Survivor Evrim’i aday çıkarırken ikinci dokunulmazlıkta durumu eşitledi ve kaybeden Kırmızı takım Survivor Barış’ı potaya gönderdi.

Geçtiğimiz akşam 3. Eleme adayı Survivor Ayşe oldu. Bugün yayınlanan Survivor yeni bölümü ile 4. Eleme adayı Kırmızı takımdan çıktı ve Survivor Sude potaya gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir