Yaşam

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in sır gibi saklanan düğününden yeni kareler ortaya çıktı!

Bir süredir iş insanı Mehmet Dinçerler ile birlikte olan ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir kararla Çırağan Sarayı’nda mutluluğa evet dedi. Üst düzeyde güvenlik önlemi alınan ve basına kapalı olan düğünden kareleri Hadise’nin görümcesi paylaşmıştı. Şimdiyse nikahla ilgili yeni fotoğraflar Hadise’nin kardeşi Derya Açıkgöz tarafından gündeme geldi.

Hadise ve Mehmet Dinçerler geçtiğimiz günlerde ani bir kararla Çırağan Sarayı’nda nikah masasına oturdu. Basına kapalı yapılan düğün organizasyonunda alınan önlemlere rağmen Hadise’nin görümcesi tarafından birkaç kare paylaşılmıştı. Şimdiyse ünlü şarkıcının kardeşi Derya Açıkgöz de kuralı bozdu. Düğünden yeni kareler bu kez de Derya Açıkgöz’ün objektifinden çıktı.

Derya Açıkgöz

“KUSURSUZ GÖRÜNÜYORSUN”

Derya Açıkgöz’ün ablasının düğününde çekildiği karelere Hadise’den yorum gecikmedi. Ünlü şarkıcı kardeşi için “Elbisen, saçın, makyajın… Kusursuz görünüyorsun ve değilsin diyen herkes seni kıskanıyor” ifadelerini kullandı.

Hadisenin düğününden yeni kareler sızdırıldı

İLK PAYLAŞIMLAR GÖRÜMCEDEN GELDİ!

Yakın zamanda nikah masasına oturmaları beklenen Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti herkesi şaşırtacak bir karara imza attı. Bu yaz düğün yapacakları konuşulan ünlü çift, önceki günlerde Çırağan Sarayı’nda sessiz sedasız bir şekilde evlendi. Snop Magazin’in ulaştığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Mehmet Dinçerler’in kız kardeşi Tuğba Dinçerler’in paylaşımlarından elde edilen görüntülerde Hadise ve Mehmet Dinçerler’in olmaması önemlerin sıkı olduğunu bir kez daha gösterdi. 

hadise ve mehmet dinçerler nikahı

BASINA KAPALI YAPILDI!

Basına kapalı bir şekilde gerçekleştirilen düğünde yalnızca aile üyeleri yer aldı. Hadise konu hakkında sessizliğini korurken nikahın apar topar gerçekleşmesi sosyal medyada tartışmalara sebep olmuştu. 

Hadise ve Mehmet Dinçerler evlendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir