Yaşam

Elif Buse Doğan’dan alkışlanacak hareket!

2015 yılında profesyonel olarak müzik hayatına başlayan Elif Buse Doğan, sahnede hep kapalı kıyafet tercih etmesinin nedenini açıkladı. TRT’de olduğu için kapalı giyindiğine dair yapılan eleştirileri kabul etmeyen Doğan, işiyle ön plana çıkmak istediğini vurguladı.

Samsak Döveci türküsündeki başarılı performansı ve Türkünün çıkışı sonrası Serkan Çağrı ile yaşadığı tartışmalarla gündeme gelen Elif Buse Doğan, özel hayatına dair ilk kez konuştu.

elif buse doğan

Posta’da yer alan habere göre; sosyal medyadan kendisini eleştirenlere cevap veren Doğan, Serkan Çağrı ile yaşadığı polemiğin aslında profesyonel bir işten kaynaklı olduğundan bu kadar büyüdüğünü belirtti.

elif buse doğan

Ayrıca sürekli olarak sahnede uzun kıyafet ya da ceket pantolon seçmesinin nedeninin ise işe olan saygısından kaynaklı olduğunun altını çizdi.

elif buse doğan

Türk aile yapısındaki bir ortamda büyüyen Elif Doğan, kıyafetten çok işiyle gündem olmak istediğini işte bu sözlerle açıkladı:

“Kapalı kıyafetlerle sahnede çok rahat ediyorum. Müziğimle insanların akıllarında kalmak istiyorum. Tercih meselesi bence kıyafet konusu. Pop müzik yapmayı hiç düşünmedim açıkçası ama kıyafet konusunda yine kapalı giyinmek tercihim olurdu. Genel olarak da bu konudaki fikrim; tamamen kişinin kendi tercihiyle ilgili olduğu. Ben böyle tercih ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir