Yaşam

Yakamoz S-245’in Arman’ı Kıvanç Tatlıtuğ’dan eşi Başak Dizer’e ilan-ı aşk!

Yerli bilim kurgu dizisi Yakomoz S-245’te başarılı performansıyla gündeme oturan Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’e olan sevgini anlattı. Oğullarını yeni kucaklarına alan Tatlıtuğ’dan gelen bu ilan-ı aşkı, herkesi mest etti.

Yerli bilim kurgu dizisinde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ, oyunculuğundaki performansıyla herkesi etkilemeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde eşi Başak Dizer Tatlıtuğ’un doğum yapmasının ardından Kurt Efe dünyaya gelmiş ve Tatlıtuğ çiftine ebeveynlik lezzeti tattırmıştı. 

kıvanç tatlıtuğ ve eşi başak dizer tatlıtuğ

“HER GÜN BAMBAŞKA SEVİYORUM”

Bir dergiye verdiği röportajda açıklama yapan Tatlıtuğ, 6 yıl önce evlendiği eşi Başak Dizer Tatlıtuğ için “Başak’ı her gün bambaşka türlü sevmeyi öğrendim. Çünkü çok sevmek yetmedi…” açıklamasında bulununca gündeme oturdu. Açıklamasının devamında “Bir insanı sevmek, onun mutluluğu için çaba gösterdiğinde başlıyor. Onun gözlerindeki mutluluğu hissettiğim vakit karnım doyuyor. Bu öyle bir şey” ifadesine yer verdi.

kıvanç tatlıtuğ ve eşi başak dizer tatlıtuğ

“BAŞAK KADAR ŞANSLI OLAMADIK”

Kıvanç Tatlıtuğ açıklamasını “Onun yapmış olduğu şeyleri, seçimlerini desteklemek en önemlisi. Yoksa herkes evleniyor. Evleniyorsun işte… Devamını getirebilmek asıl mesele” sözleriyle bitirdi. Sosyal medyaya düşen röportaj sonrası takipçileri tarafından “Başak kadar şanslı olamadık” yorumları atıldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir