Yaşam

Enis Arıkan’dan şaşırtan itiraf!

Camdaki Kız dizisinde Muzo karakterine hayat veren Enis Arıkan, önceki gün ablasıyla birlikte Nişantaşı’nda görüntülendi. Ünlü isim dizideki başarısıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz gün ablasıyla birlikte Nişantaşı’nda objektiflere yakalanan ünlü oyuncu Enis Arıkan, muhabirlerden gelen soruları yanıtsız bırakmadı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin başarısı hakkında açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, “Gerçekten çok güzel bir iş oldu. Şahane bir ekibimiz var. Klişe cümlelerden utanıyorum ama biraz öyle oldu. Seneye de inşallah devam ediyoruz. Reytingimiz de çok iyi, birinciyiz” ifadelerini kullandı.

Enis Arıkan ablasıyla Nişantaşında görüntülendi

“MUZO’YU İNSANLAR ÇOK SEVDİ”

Gülseren Budayıcıoğlu’nun dram ve psikoloji türündeki aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisindeki canlandırdığı Muzo karakterine de değinen Arıkan, “Muzo’yu insanlar çok sevdi. İçleri gidiyor. Dramatik, kapalı hali insanları çok üzüyor. Bende çok seviyorum. İyi ki kabul etmişim, iyi ki yapımcı beni seçmiş. Karakter aslında bana çok uzak. Ben daha cana yakınım. O içine kapanık. Ben sevgi doluyum. O yüzden oynaması daha keyifli” dedi.

Camdaki Kız Muzo

Ramazan Bayramı ile ilgili de düşüncelerini aktaran Arıkan, eski bayramlara duyduğu özlemi dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir