Yaşam

Annenin Sırrıdır Çocuk 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Annenin Sırrıdır Çocuk 5. bölüm fragmanı

TV 8 ekranlarında her Çarşamba saat 20.00’de izleyiciyle buluşan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümüyle Türkiye’nin beğenisini toplayan dizinin 5. bölümünde neler olacak? İşte Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 5. bölüm fragmanı…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yapımcılığını NTC‘nin üstlendiği ‘Annenin Sırrıdır Çocuk’ dizisinin başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Engin Öztürk üstleniyor. Başrollerin yanı sıra başarılı isimlerin de bulunduğu dizi, her hafta yayınlanan bölümleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi 5. bölümüyle 4 Mayıs Çarşamba saat 20.00’de TV 8 ekranlarında olacak.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİNİN 5. BÖLÜM FRAGMANI

4. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Meryem polisin pençesinden kurtulmak için Reha’yla işbirliği yapmak zorunda kalır. Sadun Defne’nin bebeğini bulabilmek için polisin hiç hoşuna gitmeyecek, çok cesur bir atak yapar. Çınar, Defne ve Sadun’un ortak bir geçmişi olduklarını öğrenince deliye döner. Çınar, Sadun ile yüzleşir ve Sadun da Çınar’ın Sedef ile olan ilişkisini bildiği için karşılıklı olarak susmaları konusunda Çınar’ı uyarır. Meryem polis tarafından sorgudayken bebek hastaneye kaldırılır. Acaba polis Meryem’i içeri almak için ihtiyacı olan kanıtlara ulaşabilecek midir? Sedef, Çınar’ı Defne’ye karşı doldurmak için Defne’nin geçmişiyle ilgili bir yalan söyler. Peki Çınar Sadun’la olan geçmişleri ile ilgili Defne’yle yüzleşecek midir?

Annenin Sırrıdır Çocuk

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİNİN KONUSU NE?

Dizide iki anne adayının üstünü örtmeye çalıştıkları geçmişleriyle yüzleşmesi anlatılıyor. Öte yandan dizi, anneliğin kadınlara verilen en önemli değerlerden biri olduğunu gözler önüne serecek.

Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncu kadrosu

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar‘ın oturduğu ‘Annenin Sırrıdır Çocuk’ dizisinin senaryosu Makbule Kosif‘in kaleminden çıkıyor. Başrolleri üstlenen İrem Helvacıoğlu ve Engin Öztürk‘ün yanı sıra dizide Selin Yeninci, Olgun Toker, Ahmet Varlı, Sacide Taşaner, Demet Gül, Selim Erdoğan, Birgül Ulusoy ve Mine Kılı gibi başarılı isimler de bulunuyor. Çarpıcı hikayesiyle her hafta merakla beklenen dizi dram türünde ele alınıyor. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi her Çarşamba saat 20.00’de TV 8 ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir