Yaşam

Angelina Jolie’nin Ukrayna ziyaretinde korku dolu anlar! Sirenler çalınca sığınaklara koştu

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Angelina Jolie, 24 Şubat’tan bu yana Rusya ile savaş halinde olan Ukrayna’ya ziyarette bulundu. Ukrayna’nın Lviv kentinde kahve alırken kameralara yansıyan Jolie’yi görenler büyük şaşkınlık yaşamıştı. Ziyaretine bölge bölge devam eden Hollywood yıldızı korku dolu anlar yaşadı. Gezdiği sırada saldırı sırasında çalan siren sesleri arttı.

Ünlü yıldız Angelina Jolie, son dönemlerde Rusya ile yaşadığı gerilim ile adından söz ettiren Ukrayna’ya sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Savaşın yoğun olduğu bölgeleri gezen Jolie, o sırada korku dolu anlar yaşadı. Siren sesleriyle beraber sığınaklara koşan Jolie’nin o anları kameralara yansıdı. Filmden görüntü gibi olan anlar savaşın boyutunu gösterdi. 

KAHVE ALIRKEN GÖRÜNTÜLENDİ!

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) İyi Niyet Elçisi olan Hollywood yıldızı, Angelina Jolie, ülkenin batısındaki Lviv kentinde bir kafeden kahve alırken objektiflere yansıdı.

Gündelik stiliyle dikkatleri üzerine çeken Jolie, Maya Pidhorodetska isimli bir sosyal medya kullanıcısı tarafından kayda alındı. Pidhorodetska Facebook hesabından yayınladığı videoda “Özel bir şey yok. Lviv’de sadece kahve içmeye gittim ve Angelina Jolie burada. Ukrayna tüm dünya tarafından destekleniyor.” ifadelerine yer verdi.

Angelina Jolie Ukraynaya ziyarette bulundu

Rus kuvvetleri ülkenin doğusunda yeni bir saldırı hazırlığındayken destek ziyaretinde bulunan Jolie, Ukrayna’lı hayranları tarafından alkış topladı.

Angelina Jolie Ukrayna gezisinden bir kare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir